Тарифи

Економ
Стандарт
Комфорт
tarif
Мінімальний тариф
45 грн
tarif
По місту
6,5 грн/км
tarif
За містом
10 грн/км
tarif
Очікування
2 грн/хв
tarif
Безкоштовне очікування
3 хв
Економ
tarif
Мінімальний тариф
50 грн
tarif
По місту
7 грн/км
tarif
За містом
10 грн/км
tarif
Очікування
2 грн/хв
tarif
Безкоштовне очікування
3 хв
Стандарт
tarif
Мінімальний тариф
60 грн до 1 км
tarif
По місту
8 грн/км
tarif
За містом
10,5 грн/км
tarif
Очікування
2 грн/мин
tarif
Безкоштовне очікування
3 мин
Комфорт

Наші переваги

Бонуси за кожну подорож

Оплата готівкою, ApplePay, GooglePay

Усі пасажири брендованих автомобілів застраховані

Понад 150 автомобілів у власному автопарку

Чому обирають
Таксі 571

Хочете дізнатися, яке таксі в Одесі можна викликати максимально швидко і бути стовідсотково впевненим як такі послуги? Таксі 571 – лідер у своєму сегменті.

Ми є досвідченою диспетчерською службою таксі, яка знаходиться в постійному пошуку нових знань для себе та можливостей для клієнтів. У нас – найшвидший зв’язок водія з пасажиром завдяки злагодженій командній роботі. Щоб надати якісні послуги, ми спочатку вивчаємо потреби клієнтів. Тому пропонуємо жителям мегаполісу три способи виклику таксі Одеса: класичний – за безкоштовним номером телефону 571, онлайн-замовлення та за допомогою нашого мобільного додатка.

Найзручнішим є третій спосіб. Щоб замовити таксі, вам достатньо відкрити програму та витратити кілька секунд. Жодних дзвінків диспетчеру, очікувань відповіді, заповнень онлайн-форми.

Ми, як і весь сучасний світ, прагнемо досконалості. Вивчивши кілька програм, ми вибрали всі позитивні властивості. І зробили простий мобільний додаток, за допомогою якого служба таксі Одеса стала максимально комфортною.

Вся необхідна інформація про Таксі 571 – у вашому смартфоні!

Ставай водієм Таксі 571

Кожен із нас прагне знайти улюблену роботу та багато заробляти. Якщо ви все ще в пошуку, служба Таксі 571 пропонує працювати, коли Вам зручно, та заробляти стільки, скільки хочете. Маєте власний чи орендований автомобіль? Робота таксі чекає на вас.

Ви можете отримати додатковий заробіток у нашій службі Таксі або зробити цю роботу основною зі стабільним джерелом доходу.

Одним із лідерів таксомоторних перевезень Києва та Одеси є служба Таксі 571. Даної компанії належать також Таксі Доміно, Таксі 24, Таксі Корпоративне. Це означає, що наш водій таксі першим зможе побачити багато своїх замовлень із мінімальною комісією. Також тут є бонусна система мотивації, яка знижує комісію з кожним виконанням замовлення. Якщо вам подобається робота водієм у таксі – ви вже знаєте, що потрібно робити. Причин вибрати Таксі 571 – гідна кількість!

Комиссия с заказов
от 10%

Вільний графік роботи

Стабільний щоденний дохід

Замовити наше таксі просто!

Завантажте

Телефонуйте

571

Ми передзвонимо

Пишіть