Тарифи

Економ
Стандарт
Комфорт
tarif
Мінімальний тариф
45 грн
tarif
По місту
6,5 грн/км
tarif
За містом
10 грн/км
tarif
Очікування
2 грн/хв
tarif
Безкоштовне очікування
3 хв
Економ
tarif
Мінімальний тариф
50 грн
tarif
По місту
7 грн/км
tarif
За містом
10 грн/км
tarif
Очікування
2 грн/хв
tarif
Безкоштовне очікування
3 хв
Стандарт
tarif
Мінімальний тариф
60 грн до 1 км
tarif
По місту
8 грн/км
tarif
За містом
10,5 грн/км
tarif
Очікування
2 грн/мин
tarif
Безкоштовне очікування
3 мин
Комфорт

Послуги таксі

Таксі 571 пропонує замовнику одні з найлояльніших тарифів на послуги таксі в Одесі. Завдяки багаторічному досвіду вдалося сформувати прийнятні для кожного замовника тарифи, але також зберегти високий рівень сервісу.

Точну вартість майбутньої поїздки ви цілодобово можете уточнити у одного з наших операторів, а також прорахувати самостійно у мобільному додатку або у формі онлайн замовлення на сторінках нашого сайту. Проста та зрозуміла тарифна політика компанії дає можливість користуватися послугами таксі в Одесі без обмежень.

Додаткові послуги

Драйвер (тверезий водій)
+100 грн + зворотна дорога водієві

Часто плани змінюються, особливо якщо попереду захід. Якщо ви випили на заході, то не обов’язково залишати свій автомобіль на парковці. Професійний водій доставить вас та ваш автомобіль за будь-якою адресою у місті Одеса.

Перевезення тварини
+10 грн до тарифу

Якщо Ви звикли бути скрізь зі своїм улюбленим вихованцем або його терміново потрібно доставити до ветеринарної клініки, послуга “Перевезення тварини” виявиться дуже доречною. При замовленні послуги уточнюйте якусь тварину і яким чином вона транспортується (перенесення, підстилка…)

Кур'єрська доставка
+20 грн до тарифу

Послуга кур’єрської доставки дозволяє використовувати водія таксі як персонального кур’єра. Це значно заощаджує час та гроші, а також дає можливість не відволікатися від особистих справ. Водій прибуде за вказаною адресою, забере вашу посилку, після чого максимально оперативно доставить за вказаною адресою. Посилка передається з рук до рук і точно вчасно. Ця послуга дає можливість організувати доставку документів до офісу партнера, або доставку букета квітів близькій людині. Досить часто використовується для доставки забутих речей. Кур’єрська доставка – досить зручна та популярна послуга серед мешканців та гостей Одеси, адже користуючись цією послугою, значно економиться час.

Кондиціонер
+10 грн до тарифу

Влітку в Одесі трапляється просто нестерпна спека, але завжди хочеться виглядати ідеально, навіть якщо в автомобілі доведеться їхати через все місто. У такому разі буде зручна послуга таксі з кондиціонером. Завдяки цій послузі ви завжди будете на висоті.

Мікроавтобус
+50 грн до тарифу

При плануванні корпоративного заходу чи будь-якої іншої поїздки, коли необхідно перевезти групу людей, зовсім не обов’язково замовляти кілька автомобілів, достатньо замовити мікроавтобус. Автомобіль прибуде точно в призначений час, і вся компанія буде доставлена на потрібну адресу.

Преміум клас
+20 грн до тарифу

Бувають випадки, коли потрібний автомобіль підвищеного комфорту. Це може бути зустріч ділового партнера чи автомобіль на урочистості. У таких випадках використовуються автомобілі преміум-класу. Гідний рівень комфорту, а також прийнятні тарифи зроблять ваше замовлення максимально комфортним та зручним.

Завантаження салону
+10 грн до тарифу

Так трапляється, що іноді стандартний багажний відсік автомобіля таксі не може вмістити весь Ваш багаж. Завдяки завантаженню салону Ви суттєво заощаджуєте як час, так і гроші на замовлення додаткової машини таксі.

Допомога у дорозі (буксир, прикурити акумулятор)
+50 грн + 8 грн/км

Буває, що у дорозі трапляються неприємності у вигляді пробитого колеса чи іншої несправності. І чому Ви не можете усунути їх самі, а їхати потрібно. На допомогу прийде Таксі 571 – наш водій у найкоротші терміни замінить пробите колесо, прикурить акумулятор або відбуксує Ваш автомобіль до найближчого СТО.

Замовити наше таксі просто!

Завантажте

Телефонуйте

571

Ми передзвонимо

Пишіть