Стандарт
Мін. замовлення
45 грн. до 2 км
По городу
7 грн./км
За городом
7,5 грн./км
Очікування
2 грн./ хв.
Кур'єрская доставка
+ 20 грн.
Комфорт
Мін. замовлення
50 грн. до 1 км
По городу
7 грн./км
За городом
8 грн./км
Очікування
2 грн./ хв.
Універсал
Мін. замовлення
60 грн. до 2 км
По городу
7 грн./км
За городом
8 грн./км
Очікування
2 грн./ хв.
Мікроавтобус
Мін. замовлення
90 грн. до 1 км
По городу
8 грн./км
За городом
9 грн./км
Очікування
2 грн./ хв.
Бізнес
Мін. замовлення
150 грн. до 3 км
По городу
10 грн./км
За городом
12 грн./км
Очікування
3 грн./ хв.
Додаткові послуги
Таксі з дитячим автокріслом – БЕЗКОШТОВНО
Якщо Ви плануєте поїздку з дитиною молодше 12 років або зріст Вашої дитини нижче 145 см, повідомте про це диспетчеру і ми подамо автомобіль обладнаний дитячим автокріслом
Драйвер (тверезий водій) – + 300 грн. до тарифу
Часто плани змінюються, особливо якщо попереду банкет або застілля. Якщо ви випили на заході, то зовсім не обов'язково залишати свій автомобіль на парковці. Професійний водій доставить вас і ваш автомобіль за будь-якою адресою в місті Києві.
Кур'єрская доставка – + 20 грн. до тарифу
Послуга кур'єрської доставки дає можливість використовувати водія таксі як персонального кур'єра. Це значно економить час і гроші, а також дає можливість не відволікатися від особистих справ. Водій прибуде за вказаною адресою, забере вашу посилку, після чого максимально оперативно доставить за вказаною адресою. Посилка передається з рук в руки. Дана послуга дає можливість організувати доставку документів в офіс партнера, або доставку букета квітів близькій людині. Досить часто використовується для доставки забутих речей. Кур'єрська доставка - досить зручна і популярна послуга серед жителів і гостей Києва, адже користуючись даною послугою, значно економиться час.
Перевезення тварини – + 20 грн. до тарифу
Якщо Ви звикли бути скрізь зі своїм улюбленим вихованцем або його терміново потрібно доставити у ветеринарну клініку, послуга "Перевезення тварин" виявиться дуже до речі. При замовленні послуги уточнюйте яка тварина і яким чином вона транспортується (перенесення, підстилка ...)
Кондиціонер – + 20 грн. до тарифу
Влітку в Києві трапляється просто нестерпна спека, але хочеться завжди виглядати ідеально, навіть якщо в автомобілі доведеться їхати через все місто. В такому випадку буде зручна послуга таксі з кондиціонером. Завдяки цій послузі ви завжди будете на висоті.
Зустріч з табличкою – БЕЗКОШТОВНО
Досить зручна і популярна послуга, яка дає можливість не шукати автомобіль таксі на величезній парковці в аеропортах, залізничних та авто - вокзалах. Варто звернути увагу на те, що досить часто просто фізично немає можливості припаркувати автомобіль максимально близько до виходу і у замовника можуть виникнути невеликі труднощі з пошуком авто.
Завантаження салону – + 10 грн. до тарифу
Так трапляється, що іноді стандартний багажний відсік автомобіля таксі не може вмістити весь Ваш багаж. Завдяки завантаженні салону Ви істотно економите як час, так і гроші на замовленні додаткової машини таксі.
Допомога в дорозі (буксир, заміна пробитого колеса, прикурити акумулятор) – далі
Буває, що в дорозі трапляються неприємності у вигляді пробитого колеса або іншої несправності. І з якоїсь причини Ви не можете усунути їх самі, а їхати потрібно. На допомогу прийде Таксі 571 - наш водій в найкоротші терміни замінить пробите колесо, Прикурить акумулятор або відбуксує Ваш автомобіль до найближчого СТО. Буксирування - 80 грн. + 10 грн. / Км Прикурити акумулятор, заміна колеса - 100 грн.
Попереднє замовлення – БЕЗКОШТОВНО
Якщо Вам необхідно заздалегідь спланувати поїздку і бути вчасно в потрібному місці, послуга "Попереднє замовлення" то, що потрібно. Автомобіль таксі будуть поданий точно в зазначений час, завдяки чому Ви будите впевнені в тому, що ні встигнете на поїзд, літак або важливий захід. Також з послугою попереднього замовлення зручно планувати постійні поїздки: на роботу, навчання, доставку дітей до школи.