Безкоштовні подорожі з Таксі 571

Користуючись «Таксі 571», можна не лише заощадити, а й отримати додаткові бонуси, якими можна розрахуватись за подорож. Так після здійснення поїздки за допомогою «Таксі 571» на Ваш особистий баланс буде нараховано бонуси – 3% від вартості поїздки. Чим вища вартість поїздки, тим більше бонусів Ви отримуєте. Щоб розрахуватися бонусами та здійснити безкоштовну поїздку, сума бонусів на Вашому балансі повинна дорівнювати сумі поїздки або перевищувати цю суму*.

Дізнатись кількість бонусів на своєму рахунку можна в мобільному додатку «Таксі 571», через онлайн форму замовлення таксі на нашому сайті або зателефонувавши оператору за коротким безкоштовним номером – 571**

* Бонуси можна використовувати для безкоштовних поїздок тільки з «Таксі 571». Кількість бонусів обов’язково має бути вищою від суми поїздки. Часткова оплата бонусами неможлива.
** Бонуси нараховуються тільки зареєстрованим користувачам, які оформили замовлення через мобільний додаток або форму онлайн замовлення.

«Таксі 571» залишає за собою право у години пік, під час важких погодних умов відмовити у поїздці за бонуси.

Користуйтесь нашими промокодами!

Промоокод це набір літер та цифр, після введення якого ви зможете отримати на ваш бонусний рахунок 100 грн.

Види промокодів у Таксі 571:
1. Подарунковий – промокод, за активації якого на бонусний рахунок клієнта нараховуються кошти.
2. Реферальний – промокод, за допомогою якого клієнт може запрошувати друзів та отримувати за цю винагороду. Друзі під час реєстрації у сервісі повинні ввести отриманий код. Після того, як запрошена людина здійснить 10 поїздок, той, хто запросить, отримує 100 грн. на бонусний рахунок. У свою чергу, запрошений після своєї 5-ї поїздки також отримує 100 грн. бонусами.

Вибирайте наше таксі 571 та збирайте бонуси на безкоштовні кілометри!

Замовити наше таксі просто!

Завантажте

Телефонуйте

571

Ми передзвонимо

Пишіть