Політика конфіденційності

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ця Політика конфіденційності є додатком до Правил користування (далі - "Правила") (Правила) і регулює умови конфіденційності між "Таксі 571" (Компанією) і Клієнтом у процесі використання Додатка. Всі умови і терміни, визначені Правилами, застосовні і мають аналогічне значення в справжній Політиці конфіденційності. Використовуючи Додаток, Клієнт погоджується зі справжньою Політикою конфіденційності. Якщо для роботи з Програмою необхідно завантажити програмне забезпечення, вона може автоматично оновлюватися на мобільному пристрої Клієнта при появі чергової його версії або впровадженні нової функції. В окремих випадках дозволяється налаштування параметрів автоматичного оновлення.

ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ ТА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КЛІЄНТІВ

Кожен Клієнт може використовувати Додаток, не повідомляючи свого імені або якоїсь особистої інформації та персональних даних, тому всі Клієнти, Програми, що використовують, можуть залишатися анонімними, поки не приймуть рішення про авторизацію в Додатку. З метою підвищення комфорту клієнтів при використанні Програми, при встановленні на мобільний пристрій Програми у Клієнтів можуть запитуватися дані, які можуть включати повне ім 'я, номер телефону, місце розташування (місто, адреса), дані, які передаються при авторизації через соціальні мережі та інші відомості. Також за допомогою серверів Компанії зберігається інформація про активність Клієнта в Додатку. Також Компанія збирає і зберігає дані у вигляді інформації про надані Послуги, а також інформації про них. До складу особової інформації та персональних даних може входити деяка інформація, що прямо не надається Клієнтами, оскільки Компанія протоколює інформацію, що відноситься до порядку доступу до Програми.

Незважаючи на зазначені вище положення, Компанія має право збирати наступну інформацію:

 • відомості про мобільний пристрій Клієнта (модель, версія операційної системи, унікальні ідентифікатори пристрою, а також дані про мобільну мережу і номер телефону);
 • відомості журналів, що містять інформацію про використання Програми або перегляд змісту, наданого за допомогою Програми (включаючи, але, не обмежуючись докладними відомостями про використання Програми, включаючи пошукові запити, дані про телефонні виклики, включаючи номери телефонів для вхідних, вихідних і переадресованих дзвінків, дата, час, тип і тривалість викликів, а також інформація про маршруті SMS, IP-адреси, дані про апаратні події, в тому числі про збої і дії в системі, а також про налаштування, тип і мову браузера, дату і час запиту і URL переходу);
 • відомості про місце розташування (включаючи дані GPS, відправлені мобільним пристроєм, дані різних технологій визначення координат).

Особиста інформація і персональні дані Клієнтів можуть бути використані Компанією для адміністративних цілей, наприклад, для внутрішніх розслідувань порушень Правил і справжньої Політики конфіденційності. Безпосередній доступ до особистої інформації та персональних даних Клієнта мають тільки уповноважені співробітники Компанії, які займаються обслуговуванням Додатку. Вони зобов 'язані зберігати персональні дані в суворій таємниці і запобігати доступу до них сторонніх і неуповноважених осіб. Кожен Клієнт Програми має право переглядати, редагувати та видаляти особисту інформацію та персональні дані на своєму акаунті.

ВИКОРИСТАННЯ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Компанія не продає, не надає на умовах оренди і не ділиться особистою інформацією Клієнтів з третіми сторонами, за винятком ділових партнерів Компанії. Однак, Компанія може використовувати адреси електронної пошти для розсилки оновлень або новин Програми. При цьому Клієнт у будь-який момент може відмовитися від отримання таких повідомлень. Інформація, що відноситься до порядку доступу до Програми, може використовуватися Компанією для діагностики функціонування Додатку, а також для забезпечення високої якості обслуговування Клієнтів. Крім того, особиста інформація та персональні дані можуть використовуватися для аналізу поведінки Клієнтів Додатку, для оцінювання інтересу щодо різних розділів Програми. Компанія залишає за собою право ділитися особистою інформацією і персональними даними Клієнтів з засновниками і керівниками Компанії, а також з усіма філіями, представництвами та іншими пов 'язаними з Компанією компаніями, але зобов 'язується вимагати від усіх, хто отримає доступ до цієї інформації, дотримання умов справжньої Політики конфіденційності. Загальнодоступні дані акаунта Клієнта в Додатку, а також відомості про дії, які Клієнт здійснює в Додатку, можуть бути використані Компанією в комерційних цілях, у тому числі в рекламі. Клієнт сам визначає, яка інформація є загальнодоступною.

БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ

У Додатку вжито заходів для забезпечення безпеки та захисту особистої інформації та персональних даних Клієнтів від їх втрати, зловживання, несанкціонованого доступу, використання, розкриття, внесення змін або знищення. Компанія звертає увагу на те, що жоден з існуючих способів передачі даних не може бути абсолютно безпечним. Тому Компанія, не дивлячись на всі вжиті заходи щодо забезпечення безпеки, не може гарантувати 100% збереження інформації і даних. Компанія не несе відповідальності за протиправні дії третіх осіб, хакерів, зловмисників та інших правопорушників, які можуть порушувати умови справжньої Політики конфіденційності і намагатися заволодіти повністю або частково особистою інформацією та персональними даними Клієнтів, а також використовувати її в особистих цілях. При роботі з Додатком Клієнту не надаються права на інтелектуальну власність ні на сам Додаток (крім ліцензії, зазначеної в Правилах), ні на пов 'язаний з ним зміст. Вказаний вміст програми може бути використано Клієнтом тільки в тому випадку, якщо він отримав дозвіл його власника або якщо така можливість забезпечується законодавством. Справжня Політика конфіденційності не надає Клієнтам прав на використання будь-яких різноманітних елементів Програми. Клієнт не повинен видаляти, приховувати або змінювати юридичні сповіщення, що відображаються в Програмі. Окремі функції Програми дозволяють клієнтам завантажувати, додавати, зберігати, надсилати або отримувати зміст. При цьому всі права на інтелектуальну власність щодо таких матеріалів залишаються у їх власника. Системи Програми автоматично аналізують контент Клієнта з метою надання корисної для клієнта інформації. Крім того, такий аналіз допомагає виявляти спам і шкідливі програми. Він виконується під час відправлення, отримання та зберігання інформації.

ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

 1. Публікація інформаційного запиту через Мобільний додаток є безкоштовною для Клієнта.
 2. У разі якщо між Клієнтом та Виконавцем за допомогою Мобільного додатку фіксується факт замовлення на надання Послуги, то згідно із законодавством, Клієнт має обов 'язок з оплати наданих йому Послуг на користь Виконавця. Сума замовлення Клієнта - означає вартість перевезення/доставки, за визначеним Клієнтом маршруту, і яка була узгоджена Клієнтом в момент створення Замовлення.
 3. Користувачі погоджуються, що за певних обставин, зокрема у періоди підвищеного попиту на Послуги (у тому числі, у святкові, передсвяткові дні, у дні проведення масових заходів, при заторах на дорогах, залежно від погодних умов, а також в інших випадках), рекомендовані тарифи, зазначені в Мобільному додатку, можуть мати динамічний характер зміни (бути збільшеними або зменшеними) залежно від рівня попиту.
 4. Користувач розуміє, що в процесі надання послуги, сума Замовлення може бути змінена, від попередньо визначеної суми (зміна суми може відбуватися в результаті зміни маршруту, тривалому очікуванні тощо), у такому разі вартість послуги буде перерахована за фактом її надання, і відповідна різниця повинна бути погашена або сплачена готівкою.
 5. Користувач має право провести оплату за надані Послуги за допомогою використання ApplePay, GPay. «Таксі 571» за допомогою Мобільного додатку може надавати можливість вибору даної опції, а її технічна реалізація (прийом та перерахування платежів) здійснює залучена спеціалізована третя особа, уповноважена надавати послуги з переказу коштів.
 6. Таким чином безготівкові розрахунки з використанням ApplePay і GPay здійснюються Міжнародною платіжною системою. «Таксі 571», відповідає виключно за правильність визначення вартості Послуги, що підлягає оплаті, і доведення зазначеної інформації до користувачів Сервісу.
 7. Оплата готівковими коштами здійснюється користувачем шляхом безпосередньої передачі готівкових коштів Виконавцю, який надав Послугу.

ПОРЯДОК ОПЛАТИ ПОСЛУГ ЗА ДОПОМОГОЮ APPLEPAY І GPAY

 1. Оплата наданих Послуг за допомогою використання ApplePay і GPay допускається виключно у разі успішної верифікації картки Міжнародною платіжною системою, і в разі достатнього залишку грошових коштів для оплати Послуги, і за наявності технічної можливості обробки таких платежів.
 2. При неможливості проведення платежу за Послуги за допомогою ApplePay і GPay з будь-якої причини Клієнт зобов 'язаний здійснити оплату готівковими коштами.

ОПЛАТА СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

 1. Щоб скасувати запит на поїздку, перш ніж система знайде водія або особу, яка здійснює доставку, Клієнт повинен натиснути "Скасувати в Мобільному додатку.
 2. Плата не стягуватиметься, якщо Клієнт скасував Замовлення до прибуття транспорту. При скасуванні Замовлень, в яких було обрано готівковий спосіб оплати, вартість скасування нараховується згідно з вищеописаними положеннями, та може стосуватися під час наступних Замовлень. «Таксі 571» має право призупинити доступ до Сервісу Клієнта, який має заборгованість з оплати вартості скасування Замовлення, до погашення такої заборгованості
 3. Клієнт погоджується, що будь-яка заборгованість, яка виникла і підлягає оплаті шляхом оплати через ApplePay/GPay або списання коштів з бонусного рахунку.
  У разі незгоди з фактом наявності боргу, врегулювати всі питання можливо шляхом звернення до Служби підтримки користувачів.

ПОСИЛАННЯ НА СТОРОННІ САЙТИ

Програма може містити посилання на інші сторонні сайти. Компанія не несе відповідальності за зміст і діяльність таких сайтів і забезпечення ними конфіденційності, і за будь-які збитки, пов 'язані і виникають внаслідок відвідування Клієнтами таких сайтів. Передача інформації особистого характеру при відвідуванні сторонніх сайтів, навіть якщо вони містять посилання на Сайт Компанії або веб-сторінку Програми на ресурсах Goole Play і App Store, не потрапляє під умови справжньої Політики конфіденційності. Компанія не несе відповідальності за дії сторонніх сайтів. Процес збору та передачі особистої інформації та персональних даних Клієнтами регламентуються документами про використання подібної інформації розміщеними на сторонніх сайтах.

ЗМІНИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Компанія залишає за собою право оновлювати, редагувати і вносити зміни в справжню Політику конфіденційності без додаткового повідомлення Клієнтів. Датою набуття чинності змін є дата публікації на Сайті або на веб-сторінці Додатку на ресурсах Google Play і App Store оновленої версії Політики конфіденційності.

ЗАПИТИ ТА СКАРГИ КЛІЄНТІВ, ЩО НАЛЕЖАТЬ ДО КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

У тих випадках, коли, на думку Клієнта, порушені умови справжньої Політики конфіденційності щодо особистої інформації та персональних даних, або за наявності питань, що належать до конфіденційності, необхідно скористатися функцією зворотного зв 'язку і направити Компанії на вказаний на Сайті або на веб-сторінці Програми відповідний запит. Компанія перевіряє всі повідомлення про передбачувані порушення прав і, керуючись чинним законодавством України, припиняє дію акаунтів, власники яких систематично порушують законодавство. Компанія надає власникам авторських прав всю інформацію, необхідну для контролю за використанням їхньої інтелектуальної власності в Інтернеті.

КІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

Вся інформація, розміщена в Додатку, охороняється законодавством про захист авторських прав. Копіювання на електронні носії, тиражування, використання на сторонніх ресурсах, переклад іншими мовами, запис в архіві з метою комерційного використання без прямого письмового дозволу Компанії заборонено. Всі права на публікацію і тиражування належить виключно Компанії.