Термінова кур'єрська доставка
Служба «Таксі 571» пропонує скористатися послугою термінова кур'єрська доставка по Києву та передмістю. Дана послуга вигідно відрізняється від звичайної кур'єрської доставки швидкістю виконання замовлення. Наші кур'єри оперативно доставлять документи, листи, кореспонденцію, квіти і подарунки, продукти, їжу та інші малогабаритні вантажі. Ми індивідуально підходимо до потреб своїх клієнтів і завжди готові запропонувати оптимальний спосіб кур'єрської доставки.
мотокур'єр
Один з найшвидших способів доставки. Наші мотокур'єри не стоять в пробках і тому середній час виконання замовлення становить 35 хвилин.
Мінімальне замовлення 60грн. (до 1 км) По городу 6 грн. за км За городом (туди) 7.5 грн. за км За городом (туди і назад) 6 грн. за км Попереднє замовлення 5 грн. Очікування 1.5 грн. за мин.
автокур'єр
Послуга кур'єрської доставки на авто буде актуальна під час перевезення вантажів, які за своїми розмірами або вагою не можуть бути доставлені мотокур'єром, а також вантажів, що потребують особливих умов перевезення. Залежно від габаритів вантажу можуть бути подані автомобілі класу універсал або мікроавтобус.
Вартість послуги кур'єрської доставки на авто становить: звичайний тариф таксі + 20 грн. Вихід водія - 20 грн.
Як замовити кур'єрську доставку?
Доставка документів, кореспонденції і малогабаритних вантажів
Оформлення доставки документів, кореспонденції та інших дрібних вантажів можливо як з оплатою на адресу забору, так і на кінцевому адресі. ВАЖЛИВО! Для підбору оптимального виду транспорту, необхідно вказати, що передається.
Доставка їжі з ресторанів
Наші кур'єри здійснюють доставку оплаченого замовлення з ресторанів або по повній передоплаті
Доставка продуктів з супермаркету
Доставка продуктів з супермаркетів здійснюється за повної передоплати кур'єру готівкою або на картку Приват банку. Остаточна сума формується з вартості товару (-ів) по чеку плюс вартість доставки.
ПРАВИЛА ТА ВИМОГИ
Заборонені до пересилання предмети
• Готівкові гроші та їх еквіваленти (платіжні картки, непогашені чеки і т.д.)
• Печатки фізичних і юридичних осіб
• Небезпечні матеріали (вибухонебезпечні, легкозаймисті, горючі, радіоактивні, їдкі та інші небезпечні речовини)
• Зброя вогнепальна, травматичне, пневматичну, холодна та набої до неї
• Ювелірні вироби, дорогоцінні й напівкоштовні камені, вироби з них
• Всі інші предмети, заборонені до пересилання Законодавством України
Вимоги до упаковки
При передачі посилки кур'єру, вона повинна бути упакована належним чином. Кур'єр не надає послуги пакування.Викликати кур'єра - (093) 170 06 24 CallBack З питань співпраці - (063) 336 08 00